rok szkolny 2014/2015

Wyniki klasyfikacji:
Wyniki klasyfikacji i promocji w roku szkolnym 2014/2015
(plik .docx do pobrania)

Wyniku konkursu z języka angielskiego "Obraz-wyraz"

I miejsce Dominik Wróbel klasa V
II miejsce Dominika Damięcka klasa III
III miejsce Natalia Szlom klasa III
wyróżnienie - Angelika Zaręba klasa VI



Gabriela Rzępołuch z klasy IV - wyróżnienie w XV Powiatowym Konkursie Poetyckim "Cyprian Norwid-Poeta Naszej Ziemi", kategoria, poezja śpiewana

Laureatki V Powiatowego Konkursu Plastycznego „Niepełnosprawni są wśród nas”

Wiktoria Szczapa z klasy I - I miejsce

Nikola Gawlik z klasy III - wyróżnienie 1 stopnia

Dominika Stańczak z klasy II - wyróżnienie 2 stopnia

Karolina Rasińska z klasy I - wyróżnienie 3 stopnia

Miedzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Strażak gasi i ratuje…”

Filip Dziążak z oddziału przedszkolnego pięciolatków - III miejsce
Piotr Fluks i Gabriela Malinowska z oddziału przedszkolnego pięciolatków – wyróżnienie
Oskar Kryśkiewicz z oddziału przedszkolnego sześciolatków - wyróżnienie

W piątek 6 marca odbyły się eliminacje szkolne 38. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Do etapu gminnego konkursu, który odbędzie się 19 marca w Gminnym Centrum Kultury zakwalifikowały się:

z klas I-III
Wiktoria Szczapa
Gabriela Mędrzycka
Emilia Bober

z klas IV-VI
Gabriela Rzępołuch
Julia Pergół
Klaudia Urbaniak

IV miejsce w Turnieju Tenisa Stołowego Uczniów Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka

Wyniki klasyfikacji:
Wyniki klasyfikacji śródrocznej za I semestr roku szkolnego 2014/2015
(plik .docx do pobrania)


Laureaci konkursu wiedzy pożarniczej:

1. miejsce - Angelika Zaręba
2. miejsce - Kacper Bieniek
3. miejsce - Weronika Paź


Gminne Biegi Przełajowe Szkół Podstawowych
Dziewczęta klasa IV
4. miejsce Apolonia Augustyniak
7. miejsce Wiktoria Burdelas
Chłopcy klasa IV
3. miejsce Marcin Żmijewski
5. miejsce Miłosz Herner
Dziewczęta klasa V
7. miejsce Wiktoria Bulik
Chłopcy klasa V
7. miejsce Michał Niedźwiedzki
Dziewczęta klasa VI
2. miejsce Weronika Paź
4. miejsce Milena Staśkiewicz
8. miejsce Angelika Zaręba
Chłopcy klasa VI

Rejonowe Biegi Przełajowe w Radzyminie
I miejsce Piotr Bober, klasa VI

Biegi Przełajowe-eliminacje powiatowe w Wołominie
III miejsce Piotr Bober, klasa VI

Igrzyska Międzypowiatowe w Czarnowie koło Pomiechówka
V miejsce Piotr Bober, klasa VI

Konkurs Recytatorski "Spotkanie z twórczością ks. Jana Twardowskiego"- eliminacje gminne

II miejsce Tomasz Niedźwiedzki, klasa III
III miejsce Emilia Bober, klasa III

Gminny Konkurs Muzyczny "Skąd znam tę twarz?"

Nagroda w kategorii klas I-III: Dominika Stańczak, Gabriela Mędrzycka, Anna Wrona, Julia Krzyżanowska z klasy II

Nagroda Publiczności: Gabriela Rzępołuch, klasa IV

Szkolny konkurs plastyczny "Nałóg-koniec marzeń"

w kategorii wiekowej klasy I-III
I miejsce Aleksandra Matuszewska, kl. I
II miejsce Dominika Damięcka, kl. III
III miejsce Weronika Jakubowska i Patrycja Lipińska, uczennice kl. III

w kategorii wiekowej klasy IV-VI
I miejsce Aleksandra Wielądek, kl. V
II miejsce Julia Pergół, kl. V
III miejsce Milena Staśkiewicz, Klaudia Urbaniak i Michał Chądzyński, uczniowie kl. VI

VIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida w Strachówce

drużyna w składzie:
Natalia Kryśkiewicz z klasy IV
Piotr Jusiński z klasy V
Michał Chądzyński z klasy VI
zajęła IV miejsce

Szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartę wielkanocną

W oddziale przedszkolnym pięciolatków:
I miejsce zajęła Łucja Bartkiewicz
II miejsce Daria Jusińska
III miejsce Lena Banasiak

W oddziale przedszkolnym sześciolatków:
I miejsce Oskar Kryśkiewicz
II miejsce Bartosz Szczotka
III miejsce Paulina Szczapa

W klasach I-III
I miejsce Natalia Szlom i Agata Szlom z klasy III
II miejsce Dominika Damięcka z klasy III
III miejsce Wiktoria Szczapa z klasy I i Nikola Gawlik z klasy III

W klasach IV-VI komisja konkursowa przyznała tylko pierwszą nagrodę dla Angeliki Zaręby z klasy VI.

38. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”
etap gminny

kategoria klas 0-III
II miejsce Emilia Bober z klasy III

kategoria klas IV-VI
III miejsce Klaudia Urbaniak z klasy VI


wyróżnienie Gabriela Rzępołuch z klasy IV

XV Konkurs Poetycki "Cyprian Norwid - Poeta Naszej Ziemi"
etap gminny

w kategorii recytacja:
Julia Pergół z klasy V zajęła III miejsce

w kategorii poezja śpiewana
Gabrysia Rzępołuch z klasy IV otrzymała wyróżnienie

Obie uczennice zakwalifikowały się do etapu powiatowego.

Statystyka strony

Strona oglądana: 3142 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Paweł Roguski, data: 21.09.2014 r., godz. 17.54
Ostatnia aktualizacja:Paweł Roguski, data: 02.07.2015 r., godz. 16.32
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
02.07.2015 r., godz. 16.32Paweł RoguskiEdycja strony
01.07.2015 r., godz. 18.53Paweł RoguskiEdycja strony
16.06.2015 r., godz. 16.13Paweł RoguskiEdycja strony
17.05.2015 r., godz. 22.04Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
14.05.2015 r., godz. 10.10Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
08.05.2015 r., godz. 14.11Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
22.04.2015 r., godz. 22.49Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
20.04.2015 r., godz. 21.34Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
20.04.2015 r., godz. 21.28Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
20.04.2015 r., godz. 21.26Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
11.03.2015 r., godz. 10.58Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
03.03.2015 r., godz. 21.52Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
20.01.2015 r., godz. 09.31Paweł RoguskiEdycja strony
20.01.2015 r., godz. 09.28Paweł RoguskiEdycja strony
22.12.2014 r., godz. 10.33Paweł RoguskiEdycja strony
03.12.2014 r., godz. 10.59Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
31.10.2014 r., godz. 12.02Iwona Waliszewska-BulikEdycja strony
21.09.2014 r., godz. 17.54Paweł RoguskiDodanie strony

Copyright

© 2010 Szkoła Podstawowa we Wszeborach
Zawartość merytoryczna: Szkoła Podstawowa we Wszeborach, e-mail: spwszebory@dabrowka.net.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 grudnia 2010 r.