Mikołajki

(Zam: 13.12.2020 r., godz. 11.58)
świętujemy
Mikołajki to piękny zwyczaj, kiedy czerpiemy radość z obdarowywania innych. Dlatego nie mogło zabraknąć tej radości nawet w tym trudnym roku szkolnym.
Dzieci z oddziału przedszkolnego w czerwonych strojach i czapkach Mikołaja już od rana świętowały mikołajki, ciesząc się z prezentów i niespodzianek. Były czekoladowe upominki od Pani Dyrektor, która co roku współpracuje ze Świętym Mikołajem. Oczywiście nie zabrakło też zabawek dla grzecznych dzieci, czyli wszystkich przedszkolaków. Radość rozpakowywania prezentów okazała się największa. Kolejną mikołajkową niespodzianką były smaczne i pięknie udekorowane babeczki, przygotowane przez Panie z przedszkola i serwowane podczas śniadania i obiadu.
Uczniowie klas 0-III z okazji mikołajek otrzymały zaproszenie do wirtualnego teatru na wspaniałe przedstawienie pt. „Legenda o Św. Mikołaju Biskupie”.
Członkowie koła teatralnego (kl. 7 8) tworzyli w programie Gimp /Microsoft Publisher wesołe kartki mikołajkowe z życzeniami. Przesyłali je sobie nawzajem i nauczycielom.
Uczniowie klasy VII uczcili mikołajki w języku angielskim, były to bardzo rozśpiewane zajęcia języka angielskiego online.
Ponadto wszystkie klasy wzięły udział w mikołajkowych godzinach wychowawczych, w trakcie których dzieli się radością z prezentów, opowiadali o tym, jak świętują ten zwyczaj w swoich domach i przede wszystkim byli ze sobą, co prawda wirtualnie, ale prawdziwie i świątecznie.

Statystyka strony

Strona oglądana: 66 razy.

Rejestr zmian

Wytworzył:Iwona Waliszewska, data: 13.12.2020 r., godz. 11.57
Wprowadził:Iwona Waliszewska-Bulik, data: 13.12.2020 r., godz. 11.58
Ostatnia aktualizacja:Iwona Waliszewska-Bulik, data: 13.12.2020 r., godz. 11.58
Rejestr zmian:
CzasAdministratorOpis zmiany
13.12.2020 r., godz. 11.58Iwona Waliszewska-BulikDodanie strony

Copyright

© 2010 Szkoła Podstawowa we Wszeborach
Zawartość merytoryczna: Szkoła Podstawowa we Wszeborach, e-mail: spwszebory@dabrowka.net.pl
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Serwis uruchomiono 1 grudnia 2010 r.