1 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Obsługi szkoły ubrani byli na niebiesko na znak solidarności z osobami z autyzmem.
Uczniowie pod opieką nauczycielki świetlicy, Pani Dominiki Gzowskiej, wykonali także plakaty, które zawisły w naszej szkole.
Dzień Świadomości Autyzmu
Data: 21.04.2026 r., godz. 12.10
197
Tego dnia uczniowie i nauczyciele ubrali się na niebiesko na znak solidarności z osobami w spektrum autyzmu
Tego dnia uczniowie i nauczyciele ubrali się na niebiesko na znak solidarności z osobami w spektrum autyzmu