Dzień Świadomości Autyzmu

Data: 21.04.2026 r., godz. 12.10    197
Tego dnia uczniowie i nauczyciele ubrali się na niebiesko na znak solidarności z osobami w spektrum autyzmu

1 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świadomości Autyzmu.  Tego dnia Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Obsługi szkoły ubrani byli na niebiesko na znak solidarności z osobami z autyzmem. 
Uczniowie pod opieką nauczycielki świetlicy,  Pani Dominiki Gzowskiej, wykonali także plakaty, które zawisły w naszej szkole.